We use cookies to personalize content and ads, to provide social media features and to analyze our traffic, as described in our
Privacy Policy
.
OK
SUN MAR 10 at 7:15PM
Division.
POND SCUM
8
PIRANHAS
2
FINAL
SUN MAR 10 at 8:00PM
Division.
ICE DOGS
8
MARTIANS
3
FINAL
SUN MAR 10 at 8:45PM
Division.
HURRICANES
4
STAMPEDE
5
FINAL/OT
SUN MAR 10 at 8:45PM
Division.
N. PIZZA
8
GROUND HOGS
3
FINAL
SUN MAR 10 at 9:30PM
Division.
HAZARD
1
GRIZZLIES
9
FINAL
SUN MAR 10 at 9:30PM
Division.
FIREBLADES
4
STYX
5
FINAL/OT
SUN MAR 10 at 10:15PM
Division.
CHIEFS
7
MEATBALLS
4
FINAL
MON MAR 11 at 7:30PM
Division.
RENEGADES
4
REBELS
2
FINAL
MON MAR 11 at 8:00PM
Division.
BEREA BOMBERS
4
HOT SAUCE
5
FINAL
MON MAR 11 at 9:00PM
BEG SCHOOL
SESSION #8
MAP
MON MAR 11 at 9:30PM
Division.
MIGHTY DRUNKS
2
L-JACKS
1
FINAL
MON MAR 11 at 9:30PM
Division.
CRUSADERS
0
FIGHTING WALLEY.
9
FINAL
TUE MAR 12 at 7:30PM
Division.
JACKHAWKS
0
KRAKEN 1
5
FINAL
TUE MAR 12 at 9:00PM
Division.
PUCKING PLATYPU.
1
CUYAHOGA HOCKEY
2
FINAL/OT
TUE MAR 12 at 10:15PM
Division.
JAB
12
JETS
2
FINAL
WED MAR 13 at 8:00PM
Division.
HATRICKS
4
ICE DOGS
2
FINAL
WED MAR 13 at 8:10PM
Division.
BOMBERS
2
SHOREMEN
1
FINAL
WED MAR 13 at 9:30PM
Division.
STORM
2
ALERS
7
FINAL
WED MAR 13 at 9:40PM
Division.
MARTIANS
4
BLAST
4
FINAL
WED MAR 13 at 10:00PM
Division.
SHAMROKS
10
PIRANHAS
4
FINAL
THU MAR 14 at 7:30PM
Division.
BUZZARDS
7
TRASH PANDAS
2
FINAL
THU MAR 14 at 9:00PM
Division.
WOLVES
8
SPIDERS
2
FINAL
THU MAR 14 at 10:15PM
Division.
POND SCUM
3
RENEGADES
8
FINAL
MON MAR 18 at 7:30PM
Division.
REBELS
3
GLACIERS
2
FINAL
MON MAR 18 at 8:00PM
Division.
STAMPEDE
0
GRIZZLIES
5
FINAL
MON MAR 18 at 9:00PM
Division.
HOT SAUCE
9
HURRICANES
1
FINAL
MON MAR 18 at 9:30PM
Division.
GROUND HOGS
6
CHIEFS
12
FINAL
MON MAR 18 at 9:30PM
Division.
MIGHTY DRUNKS
7
MEATBALLS
2
FINAL
MON MAR 18 at 10:15PM
Beginner.
PIGEONS
3
MAD HATTERS
15
FINAL
TUE MAR 19 at 7:30PM
Division.
BEREA BOMBERS
8
HAZARD
5
FINAL
TUE MAR 19 at 9:00PM
Division.
N. PIZZA
9
L-JACKS
5
FINAL
TUE MAR 19 at 10:15PM
Division.
KRAKEN 1
6
FIREBLADES
3
FINAL
WED MAR 20 at 8:00PM
Division.
JACKHAWKS
12
STYX
1
FINAL
WED MAR 20 at 9:30PM
Division.
PUCKING PLATYPU.
3
CRUSADERS
3
FINAL
WED MAR 20 at 10:00PM
Division.
CUYAHOGA HOCKEY
3
JAB
5
FINAL
WED MAR 20 at 10:15PM
Division.
TRASH PANDAS
7
STORM
1
FINAL
THU MAR 21 at 10:15PM
Division.
ALERS
3
SHOREMEN
3
FINAL
SUN MAR 24 at 7:15PM
Division.
BOMBERS
5
SPIDERS
0
FINAL
SUN MAR 24 at 8:00PM
Division.
FIGHTING WALLEY.
3
JETS
4
FINAL
SUN MAR 24 at 8:45PM
Division.
GLACIERS
4
POND SCUM
5
FINAL
SUN MAR 24 at 8:45PM
Division.
ICE DOGS
3
BLAST
4
FINAL/OT
SUN MAR 24 at 9:15PM
Division.
HAZARD
3
HOT SAUCE
6
FINAL
SUN MAR 24 at 9:30PM
Division.
WOLVES
4
BUZZARDS
5
FINAL
SUN MAR 24 at 10:15PM
Division.
MARTIANS
6
PIRANHAS
4
FINAL
MON MAR 25 at 7:30PM
Division.
SHAMROKS
6
REBELS
0
FINAL
MON MAR 25 at 8:00PM
Division.
HATRICKS
5
RENEGADES
7
FINAL
MON MAR 25 at 9:00PM
Beginner.
PIGEONS
2
MAD HATTERS
12
FINAL
MON MAR 25 at 9:30PM
Division.
STAMPEDE
6
BEREA BOMBERS
5
FINAL/OT
MON MAR 25 at 10:15PM
Division.
L-JACKS
0
CHIEFS
1
FINAL
TUE MAR 26 at 7:30PM
Division.
GRIZZLIES
10
HURRICANES
3
FINAL
TUE MAR 26 at 9:00PM
Division.
MIGHTY DRUNKS
4
N. PIZZA
5
FINAL
TUE MAR 26 at 10:15PM
Division.
MEATBALLS
3
GROUND HOGS
7
FINAL
WED MAR 27 at 8:00PM
Division.
FIREBLADES
2
JACKHAWKS
4
FINAL
WED MAR 27 at 8:10PM
Division.
JETS
3
PUCKING PLATYPU.
9
FINAL
WED MAR 27 at 9:30PM
Division.
JAB
6
FIGHTING WALLEY.
4
FINAL
WED MAR 27 at 9:40PM
Division.
SPIDERS
0
TRASH PANDAS
6
FINAL
THU MAR 28 at 8:20PM
Division.
BUZZARDS
4
ALERS
3
FINAL
THU MAR 28 at 9:20PM
Division.
POND SCUM
1
REBELS
5
FINAL
MON APR 1 at 8:00PM
Division.
WOLVES
1
SHOREMEN
2
FINAL
MON APR 1 at 8:00PM
Division.
STYX
6
KRAKEN 1
7
FINAL
MON APR 1 at 9:30PM
Division.
CRUSADERS
4
CUYAHOGA HOCKEY
5
FINAL
MON APR 1 at 9:45PM
Division.
STORM
3
BOMBERS
4
FINAL/OT
TUE APR 2 at 7:30PM
Division.
PIRANHAS
2
RENEGADES
16
FINAL
TUE APR 2 at 9:15PM
Division.
MARTIANS
1
HATRICKS
6
FINAL
WED APR 3 at 8:00PM
Division.
BLAST
2
SHAMROKS
7
FINAL
WED APR 3 at 9:30PM
Division.
HOT SAUCE
5
GRIZZLIES
9
FINAL
SUN APR 7 at 7:00PM
Division.
HURRICANES
3
BEREA BOMBERS
4
FINAL
SUN APR 7 at 8:00PM
Division.
HAZARD
3
STAMPEDE
7
FINAL
SUN APR 7 at 8:15PM
Division.
MEATBALLS
5
N. PIZZA
8
FINAL
SUN APR 7 at 8:30PM
Division.
CHIEFS
6
MIGHTY DRUNKS
2
FINAL
SUN APR 7 at 9:30PM
Beginner.
PIGEONS
1
MAD HATTERS
13
FINAL
MON APR 8 at 7:30PM
Division.
KRAKEN 1
7
JACKHAWKS
6
FINAL
MON APR 8 at 8:00PM
Division.
GROUND HOGS
6
L-JACKS
5
FINAL
MON APR 8 at 8:15PM
Division.
JETS
2
CRUSADERS
6
FINAL
MON APR 8 at 9:00PM
Division.
STYX
6
FIREBLADES
2
FINAL
MON APR 8 at 9:30PM
Division.
WOLVES
11
STORM
1
FINAL
MON APR 8 at 10:00PM
Division.
GLACIERS
2
RENEGADES
9
FINAL
TUE APR 9 at 7:30PM
Division.
TRASH PANDAS
5
SHOREMEN
1
FINAL
TUE APR 9 at 8:45PM
Division.
FIGHTING WALLEY.
5
CUYAHOGA HOCKEY
5
FINAL
TUE APR 9 at 9:00PM
Division.
ALERS
5
SPIDERS
1
FINAL
WED APR 10 at 7:30PM
Division.
SHAMROKS
10
ICE DOGS
3
FINAL
WED APR 10 at 8:00PM
Division.
MARTIANS
4
POND SCUM
7
FINAL
WED APR 10 at 9:30PM
Division.
PUCKING PLATYPU.
2
JAB
5
FINAL
THU APR 11 at 7:00PM
Division.
PIRANHAS
4
HATRICKS
9
FINAL
THU APR 11 at 8:30PM
Division.
HOT SAUCE
1
STAMPEDE
5
FINAL
THU APR 11 at 8:50PM
Division.
BUZZARDS
1
BOMBERS
2
FINAL
SUN APR 14 at 5:20PM
Division.
ICE DOGS
7
GLACIERS
4
FINAL
SUN APR 14 at 7:00PM
Division.
STYX
1
JACKHAWKS
0
FINAL
SUN APR 14 at 8:00PM
Division.
FIREBLADES
6
KRAKEN 1
5
FINAL
SUN APR 14 at 8:15PM
Division.
SHOREMEN
2
SPIDERS
3
FINAL
SUN APR 14 at 8:30PM
Division.
ALERS
1
TRASH PANDAS
2
FINAL
SUN APR 14 at 9:15PM
Beginner.
PIGEONS
2
MAD HATTERS
6
FINAL
SUN APR 14 at 9:30PM
Division.
CUYAHOGA HOCKEY
5
JETS
0
FINAL
MON APR 15 at 8:00PM
Division.
REBELS
5
BLAST
0
FINAL
MON APR 15 at 9:30PM
Division.
HURRICANES
3
HAZARD
2
FINAL
MON APR 15 at 9:30PM
Division.
N. PIZZA
6
CHIEFS
7
FINAL
TUE APR 16 at 7:00PM
Division.
BOMBERS
2
WOLVES
8
FINAL
TUE APR 16 at 7:30PM
Division.
L-JACKS
4
MEATBALLS
7
FINAL
TUE APR 16 at 8:30PM
Division.
STORM
2
BUZZARDS
13
FINAL
TUE APR 16 at 8:30PM
Division.
PUCKING PLATYPU.
3
FIGHTING WALLEY.
2
FINAL/OT
WED APR 17 at 7:00PM
Division.
BEREA BOMBERS
3
GRIZZLIES
5
FINAL
WED APR 17 at 8:00PM
Division.
JAB
6
CRUSADERS
4
FINAL
WED APR 17 at 8:00PM
Division.
POND SCUM
13
ICE DOGS
4
FINAL
WED APR 17 at 8:30PM
Division.
MIGHTY DRUNKS
3
GROUND HOGS
4
FINAL
WED APR 17 at 9:30PM
Division.
RENEGADES
13
MARTIANS
5
FINAL
THU APR 18 at 7:00PM
Division.
GROUND HOGS
1
MIGHTY DRUNKS
5
FINAL
THU APR 18 at 7:30PM
PIGEONS
Beginne.
3
ALERS
6
FINAL
THU APR 18 at 8:00PM
Division.
TRASH PANDAS
1
BUZZARDS
2
FINAL/OT
THU APR 18 at 8:30PM
Division.
WOLVES
3
BOMBERS
5
FINAL
SUN APR 21 at 7:00PM
Division.
BLAST
2
GLACIERS
3
FINAL
SUN APR 21 at 8:00PM
Division.
STAMPEDE
2
HURRICANES
3
FINAL
SUN APR 21 at 8:30PM
Division.
HOT SAUCE
4
BEREA BOMBERS
5
FINAL
SUN APR 21 at 9:30PM
Division.
HATRICKS
6
SHAMROKS
7
FINAL/OT
MON APR 22 at 7:00PM
Division.
PIRANHAS
4
REBELS
5
FINAL
MON APR 22 at 8:00PM
Division.
JACKHAWKS
4
KRAKEN 1
1
FINAL
MON APR 22 at 8:15PM
Division.
PUCKING PLATYPU.
6
CUYAHOGA HOCKEY
2
FINAL
MON APR 22 at 8:30PM
Division.
GRIZZLIES
9
HAZARD
4
FINAL
MON APR 22 at 10:00PM
STORM
3
MAD HATTERS
Beginne.
5
FINAL
TUE APR 23 at 7:00PM
Division.
MIGHTY DRUNKS
2
CHIEFS
5
FINAL
TUE APR 23 at 7:30PM
Division.
GRIZZLIES
3
HOT SAUCE
2
FINAL/OT
TUE APR 23 at 8:30PM
Division.
TRASH PANDAS
1
WOLVES
0
FINAL
TUE APR 23 at 8:30PM
Division.
BUZZARDS
3
BOMBERS
1
FINAL
WED APR 24 at 10:00PM
Division.
ICE DOGS
3
HATRICKS
5
FINAL
THU APR 25 at 7:00PM
Division.
POND SCUM
5
SHAMROKS
6
FINAL
THU APR 25 at 8:00PM
Division.
TRASH PANDAS
6
BOMBERS
5
FINAL/SO
THU APR 25 at 8:30PM
Division.
PUCKING PLATYPU.
1
JAB
2
FINAL
SUN APR 28 at 8:00PM
PIGEONS
Beginne.
0
STORM
6
FINAL
SUN APR 28 at 9:15PM
Division.
GRIZZLIES
7
STAMPEDE
2
FINAL
MON APR 29 at 8:15PM
Division.
KRAKEN 1
5
JACKHAWKS
2
FINAL
MON APR 29 at 9:00PM
Division.
GROUND HOGS
3
MIGHTY DRUNKS
5
FINAL
TUE APR 30 at 7:30PM
Beginner.
ALERS
8
MAD HATTERS
4
FINAL
TUE APR 30 at 9:00PM
Division.
HATRICKS
8
RENEGADES
2
FINAL
WED MAY 1 at 9:00PM
Division.
CUYAHOGA HOCKEY
6
PUCKING PLATYPU.
5
FINAL
WED MAY 1 at 10:00PM
Division.
ICE DOGS
8
POND SCUM
4
FINAL
THU MAY 2 at 7:00PM
Division.
HOT SAUCE
5
STAMPEDE
7
FINAL
SUN MAY 5 at 3:00PM
Division.
BUZZARDS
3
TRASH PANDAS
1
FINAL
SUN MAY 5 at 4:30PM
Division.
GRIZZLIES
2
STAMPEDE
5
FINAL
SUN MAY 5 at 6:00PM
Division.
JAB
3
CUYAHOGA HOCKEY
2
FINAL
SUN MAY 5 at 7:30PM
Division.
CHIEFS
4
MIGHTY DRUNKS
5
FINAL/SO
SUN MAY 5 at 9:00PM
Division.
JACKHAWKS
2
KRAKEN 1
4
FINAL
SUN MAY 5 at 9:15PM
Beginner.
PIGEONS
1
MAD HATTERS
7
FINAL
MON MAY 6 at 8:15PM
Division.
SHAMROKS
4
HATRICKS
3
FINAL/OT
MON MAY 6 at 9:45PM
Division.
RENEGADES
8
ICE DOGS
4
FINAL
WED MAY 8 at 9:00PM
Division.
STAMPEDE
7
GRIZZLIES
5
FINAL
THU MAY 9 at 7:00PM
Division.
HATRICKS
4
RENEGADES
5
FINAL
MON MAY 13 at 9:00PM
Division.
SHAMROKS
5
RENEGADES
4
FINAL
TUE MAY 14 at 9:00PM
Division.
MIGHTY DRUNKS
5
CHIEFS
1
FINAL
WED MAY 15 at 9:00PM
Beginner.
PIGEONS
0
MAD HATTERS
10
FINAL
Menu
HOME
REGISTRATION
FALL/WINTER
Boston
Calgary
Chicago
Cleveland
Detroit
New Jersey
New York
St. Louis
Vancouver
Washington, DC
SPRING/SUMMER
Boston
Calgary
Chicago
Cleveland
Detroit
New Jersey
New York (Spring)
New York (Summer)
St. Louis
Washington, DC (Spring)
Washington, DC (Summer)
TOURNAMENTS
Information
Amsterdam
Atlantic City
Hershey
Rockville
Toronto
Las Vegas
Calgary
CHAMPIONSHIPS
HOCKEY SCHOOL
CONTACT US
Cleveland
Home
Standings
Schedules
Today's Scores
Scoring Leaders
Special Teams
Teams
Additional Links
Home
Standings
Schedules
Today's Scores
Scoring Leaders
Special Teams
Teams
Player Search
Events
Calendar
News
Notice Board
Photo Album
Videos
Location Maps
Downloads
2024 HNA Cleveland Summer Team Registration
JERSEYS by JONCO
HNA Championships
Tournaments
Beginner Hockey School
Contact Us
Administrator Login
HEADLINES
No headlines to display.
VIDEOS
2008-01-03
Original HNA Television Commercial - Circa 1980's
2015-10-07
HNA Documentary
2014-08-19
Coaching the Minors Samuel L Jackson as Youth Ho...
MORE VIDEOS
2024-25 Winter League
2023-24 Winter League
2022-23 Winter League
2021-22 Winter League
2020-21 Winter League
2019-20 Winter League
2018-19 Winter League
2017-18 Winter League
2016-17 Winter League
2015-16 Winter League
2014-15 Winter League
2013-14 Winter League
2012-13 Winter League
2011-2012 Winter League
2010-2011 Winter League
2009-2010 Winter League
2008-2009 Winter League
2007-2008 Winter League
2006-2007 Winter League
2005-2006 Winter League
This team is not participating in the selected season.
© 2024, HOCKEY NORTH AMERICA. ALL RIGHTS RESERVED.
Design, Hosting,
Online Registration
& Administration Tools By:
Powered By:
ADMIN LOGIN