SUN MAR 6 at 5:30PM
Division.
THRASHERS
6
HAWKS
4
SUN MAR 6 at 7:00PM
DOGS Division.
10
ANGRY DUCKS Division.
2
SUN MAR 6 at 7:00PM
Division.
WARRIORS
0
BANDITS
6
SUN MAR 6 at 8:00PM
Division.
PIT BULLS
4
ASAP EXPRESS
7
SUN MAR 6 at 8:30PM
STAMPEDE Division.
4
WINGS Division.
1
SUN MAR 6 at 8:30PM
Division.
WOLFPACK
1
MOOSE
4
SUN MAR 6 at 9:30PM
Division.
CHIEFS
9
KINGS
3
SUN MAR 6 at 10:00PM
Division.
MOTOR CITY FUEL
1
BOMBERS
7
MON MAR 7 at 9:30PM  
BEG SCHOOL
SESSION #6 Beginner
THE DISC @ Dearborn
TUE MAR 8 at 9:00PM
Division.
SHOCK
2
DOGS
5
WED MAR 9 at 9:45PM
Division.
DRAGONZ
8
BANDITS
6
SUN MAR 13 at 5:30PM
Division.
FIGHTING FLAMIN.
6
BOMBERS
2
SUN MAR 13 at 7:00PM
Division.
MOOSE
7
MOTOR CITY FUEL
2
SUN MAR 13 at 7:00PM
PIT BULLS Division.
2
HAWKS Division.
1
SUN MAR 13 at 7:30PM
Division.
SHOCK
6
THRASHERS
0
SUN MAR 13 at 8:30PM
Division.
WARRIORS
4
DRAGONZ
2
SUN MAR 13 at 8:30PM
Division.
KINGS
2
ASAP EXPRESS
3
SUN MAR 13 at 9:00PM
WINGS Division.
4
ANGRY DUCKS Division.
2
SUN MAR 13 at 10:00PM
Division.
CHIEFS
4
STAMPEDE
1
MON MAR 14 at 9:30PM  
BEG SCHOOL
SESSION #7 Beginner
THE DISC @ Dearborn
TUE MAR 15 at 9:00PM
Division.
THRASHERS
7
HAWKS
6
WED MAR 16 at 9:45PM
Division.
BANDITS
9
WARRIORS
6
SUN MAR 20 at 5:30PM
Division.
ANGRY DUCKS
6
KINGS
1
SUN MAR 20 at 7:00PM
Division.
PIT BULLS
2
STAMPEDE
3
SUN MAR 20 at 7:00PM
Division.
DRAGONZ
0
BANDITS
12
SUN MAR 20 at 7:30PM
Division.
SHOCK
3
DOGS
5
SUN MAR 20 at 8:30PM
Division.
FIGHTING FLAMIN.
3
WOLFPACK
1
SUN MAR 20 at 8:30PM  
BEG SCHOOL
SESSION #8 Beginner
THE DISC @ Dearborn
SUN MAR 20 at 9:00PM
Division.
WINGS
2
HAWKS
1
SUN MAR 20 at 10:00PM
Division.
MOOSE
5
BOMBERS
3
MON MAR 21 at 8:00PM
Division.
CHIEFS
3
ASAP EXPRESS
6
TUE MAR 22 at 9:00PM
Division.
WARRIORS
2
DRAGONZ
8
WED MAR 23 at 9:45PM
Division.
ASAP EXPRESS
0
PIT BULLS
1
SUN MAR 27 at 5:30PM
Division.
BANDITS
7
WARRIORS
3
SUN MAR 27 at 7:00PM
Division.
MOTOR CITY FUEL
1
FIGHTING FLAMIN.
11
SUN MAR 27 at 7:30PM
Division.
THRASHERS
4
SHOCK
1
SUN MAR 27 at 8:30PM
Division.
WOLFPACK
4
BOMBERS
7
SUN MAR 27 at 9:00PM
Division.
DOGS
6
HAWKS
5
SUN MAR 27 at 10:00PM
Division.
ASAP EXPRESS
3
ANGRY DUCKS
6
MON MAR 28 at 8:00PM  
Beginner
BEG SCHOOL
SESSION #9
THE DISC @ Dearborn
TUE MAR 29 at 9:00PM
Division.
MOOSE
2
MOTOR CITY FUEL
4
WED MAR 30 at 9:00PM  
Division.
ANGRY DUCKS
3
STAMPEDE
5
THU MAR 31 at 8:00PM
Division.
KINGS
4
PIT BULLS
6
THU MAR 31 at 9:30PM
Division.
STAMPEDE
3
CHIEFS
7
SUN APR 3 at 3:00PM
Division.
DRAGONZ
7
WARRIORS
4
SUN APR 3 at 4:30PM
Division.
FIGHTING FLAMIN.
2
MOOSE
2
SUN APR 3 at 5:30PM
Division.
ANGRY DUCKS
3
PIT BULLS
4
SUN APR 3 at 7:00PM
Division.
STAMPEDE
4
ASAP EXPRESS
4
SUN APR 3 at 7:30PM
Division.
DOGS
4
THRASHERS
1
SUN APR 3 at 8:30PM
Division.
KINGS
4
CHIEFS
8
SUN APR 3 at 9:00PM
Division.
SHOCK
5
WINGS
7
SUN APR 3 at 10:00PM
Division.
WOLFPACK
0
MOTOR CITY FUEL
1
MON APR 4 at 8:00PM  
Beginner
SAMURAI
PANTHERS
THE DISC @ Dearborn
TUE APR 5 at 9:00PM
Division.
BANDITS
11
DRAGONZ
2
WED APR 6 at 9:00PM  
Division.
STAMPEDE
2
KINGS
6
SUN APR 10 at 5:30PM
Beginner
PANTHERS
2
SAMURAI
2
SUN APR 10 at 7:00PM
Division.
BOMBERS
7
MOTOR CITY FUEL
3
SUN APR 10 at 7:30PM
Division.
HAWKS
4
THRASHERS
6
SUN APR 10 at 8:30PM
Division.
MOOSE
3
WOLFPACK
1
SUN APR 10 at 9:00PM
Division.
WINGS
4
DOGS
2
SUN APR 10 at 10:00PM
Division.
ASAP EXPRESS
2
PIT BULLS
2
MON APR 11 at 9:00PM
Division.
DRAGONZ
7
BANDITS
4
TUE APR 12 at 9:00PM
Division.
MOTOR CITY FUEL
1
MOOSE
3
WED APR 13 at 9:00PM  
Division.
BOMBERS
3
FIGHTING FLAMIN.
2
THU APR 14 at 8:30PM
Division.
ANGRY DUCKS
6
CHIEFS
3
THU APR 14 at 10:00PM  
Division.
DRAGONZ
8
WARRIORS
4
MON APR 18 at 9:30PM  
Division.
THRASHERS
4
HAWKS
7
TUE APR 19 at 9:00PM  
Division.
ANGRY DUCKS
5
DOGS
1
WED APR 20 at 8:30PM  
Division.
BOMBERS
3
MOOSE
3
WED APR 20 at 10:00PM  
Division.
MOTOR CITY FUEL
4
WOLFPACK
2
THU APR 21 at 8:30PM  
Division.
CHIEFS
1
KINGS
4
THU APR 21 at 10:00PM  
Division.
STAMPEDE
1
PIT BULLS
6
SUN APR 24 at 5:30PM  
Division.
DRAGONZ
4
BANDITS
9
SUN APR 24 at 7:00PM  
Division.
PIT BULLS
4
ASAP EXPRESS
7
SUN APR 24 at 8:30PM  
Division.
STAMPEDE
8
CHIEFS
5
SUN APR 24 at 10:00PM  
Division.
ANGRY DUCKS
4
WINGS
3
MON APR 25 at 8:00PM  
Division.
MOTOR CITY FUEL
2
FIGHTING FLAMIN.
7
MON APR 25 at 9:30PM  
Division.
WOLFPACK
2
BOMBERS
4
MON APR 25 at 9:30PM
Beginner
SAMURAI
4
PANTHERS
4
TUE APR 26 at 9:30PM  
Division.
HAWKS
2
SHOCK
7
WED APR 27 at 10:00PM  
Division.
MOTOR CITY FUEL
2
BOMBERS
7
THU APR 28 at 8:00PM  
Division.
MOOSE
2
FIGHTING FLAMIN.
6
THU APR 28 at 8:30PM  
Division.
KINGS
3
ASAP EXPRESS
4
THU APR 28 at 10:00PM  
Division.
PIT BULLS
5
STAMPEDE
3
SUN MAY 1 at 5:30PM  
Division.
WARRIORS
1
DRAGONZ
5
SUN MAY 1 at 6:30PM  
Division.
PIT BULLS
4
KINGS
2
SUN MAY 1 at 7:00PM  
Division.
DOGS
4
WINGS
3
SUN MAY 1 at 8:00PM
WOLFPACK Division.
9
SAMURAI Beginner
2
SUN MAY 1 at 8:30PM  
Division.
THRASHERS
7
HAWKS
3
SUN MAY 1 at 9:30PM
PANTHERS Beginner
1
FUEL Division.
11
MON MAY 2 at 9:30PM  
Division.
BOMBERS
0
MOOSE
1
TUE MAY 3 at 9:30PM  
Division.
THRASHERS
0
SHOCK
1
WED MAY 4 at 8:00PM  
Division.
DOGS
5
ANGRY DUCKS
7
WED MAY 4 at 9:30PM  
Division.
MOOSE
4
FIGHTING FLAMIN.
1
THU MAY 5 at 8:00PM  
Division.
DRAGONZ
1
BANDITS
6
THU MAY 5 at 9:30PM  
Division.
PIT BULLS
5
ASAP EXPRESS
1
MON MAY 9 at 9:00PM
Beginner
SAMURAI
PANTHERS
THE DISC @ Dearborn
WED MAY 11 at 7:30PM
Division.
FIGHTING FLAMIN.
6
MOOSE
1
WED MAY 11 at 9:00PM  
Division.
ASAP EXPRESS
1
PIT BULLS
5
MON MAY 16 at 8:30PM
WOLFPACK
8
PANTHERS Beginner
1
MON MAY 16 at 10:00PM
FUEL
SAMURAI Beginner
THE DISC @ Dearborn
THU MAY 26 at 7:30PM
Beginner
SAMURAI
PANTHERS
THE DISC @ Dearborn (-)
Detroit

March 13th, 2022
7:30PM

FINAL
Game Sheet

THE DISC @ Dearborn

SCORING
Team 1 2 3 Total
Shock SHOK 2 2 2 6
Thrashers THRA 0 0 0 0
DETAILS
Team SOG PP PIM
Shock SHOK 27 (8-9-10) 1/2 0
Thrashers THRA 18 (6-6-6) 0/0 4
SCORING SUMMARY
1ST PERIOD
Mark Mostek
Brian Guyot
9:03 SHOK 1, THRA 0
Freddy Kahle
Allan Reynolds, Brian Guyot
6:22 SHOK 2, THRA 0
2ND PERIOD
Timothy Nickel
Brian Guyot
10:48 SHOK 3, THRA 0
Fred Ritz
Anthony Ligi, Timothy Nickel
PPG 1:30 SHOK 4, THRA 0
3RD PERIOD
Anthony Ligi
Fred Ritz
14:10 SHOK 5, THRA 0
Timothy Nickel
Unassisted
7:05 SHOK 6, THRA 0
PENALTY SUMMARY
1ST PERIOD
No Penalties
2ND PERIOD
Patrick Sutka
Thrashers THRA
Hooking 2 MinutesMins. 6:55
William Kohlstrand
Thrashers THRA
Interference 2 MinutesMins. 2:38
3RD PERIOD
No Penalties
SHOCK SKATERS
# Name G A PTS +/- SH PIM
1 A. Ligi Anthony Ligi 1 1 2 E 0 0
5 T. Nickel Timothy Nickel 2 1 3 E 0 0
6 B. Guyot Brian Guyot 0 3 3 E 0 0
9 A. Reynolds Allan Reynolds 0 1 1 E 0 0
21 M. Bressette Matthew Bressette 0 0 0 E 0 0
22 F. Kahle Freddy Kahle 1 0 1 E 0 0
26 F. Ritz Fred Ritz 1 1 2 E 0 0
90 M. Mostek Mark Mostek 1 0 1 E 0 0
91 B. Anderson Brent Anderson 0 0 0 E 0 0
SHOCK GOALIES
# Name SA GA SVS SV% MP PIM
- J. Burmeister ST W Jake Burmeister ST W 18 0 18 1.000 45:00 0
THRASHERS SKATERS
# Player G A PTS +/- SH PIM
10 E. Morris Eric Morris 0 0 0 E 0 0
11 H. Chahal Harry Chahal 0 0 0 E 0 0
20 D. Schuetz Dan Schuetz 0 0 0 E 0 0
33 D. Grimes Daniel Grimes 0 0 0 E 0 0
40 D. Serdoner Derrick Serdoner 0 0 0 E 0 0
45 M. Carpenter Michael Carpenter 0 0 0 E 0 0
46 J. Kozar John Kozar 0 0 0 E 0 0
52 R. Clevenger Richard Clevenger 0 0 0 E 0 0
61 R. Marut Ryan Marut 0 0 0 E 0 0
63 W. Kohlstrand William Kohlstrand 0 0 0 E 0 2
67 P. Sutka Patrick Sutka 0 0 0 E 0 2
THRASHERS GOALIES
# Name SA GA SVS SV% MP PIM
32 C. Sage ST L Chris Sage ST L 27 6 21 .778 45:00 0
GAME DETAILS
Attendance: -
Referee: David Jarrett
Referee: Mark Handford
Scorekeeper: J. Morgan Drutches

Printable Version

© 2022, HOCKEY NORTH AMERICA. ALL RIGHTS RESERVED.

Design, Hosting, Online Registration & Administration Tools By:Powered By:
Sports Administration & Management, Online Registration, Stores, Professional Websites for Amateur Sports Teams, Leagues, Tournaments & Associations

ADMIN LOGIN