SUN OCT 16 at 5:30PM
Division.
WARRIORS
7
ASAP EXPRESS
2
SUN OCT 16 at 7:00PM
Division.
PANTHERS
0
WOLFPACK
6
SUN OCT 16 at 7:00PM
Division.
SHOCK
6
THRASHERS
4
SUN OCT 16 at 8:30PM
Division.
MOOSE
3
MOTOR CITY FUEL
4
SUN OCT 16 at 8:30PM
Division.
BOMBERS
3
FIGHTING FLAMIN.
1
MON OCT 17 at 7:30PM
Division.
CHIEFS
2
PIT BULLS
5
MON OCT 17 at 9:00PM
Division.
ANGRY DUCKS
4
WINGS
1
WED OCT 19 at 9:45PM
Division.
VIPERS
3
DOGS
6
THU OCT 20 at 9:30PM
HAWKS Division.
1
BOMBERS Division.
5
SUN OCT 23 at 5:30PM
Division.
VIPERS
2
WINGS
0
SUN OCT 23 at 7:00PM
Division.
STAMPEDE
2
WARRIORS
7
SUN OCT 23 at 7:00PM
Division.
THRASHERS
7
HAWKS
1
SUN OCT 23 at 8:30PM
Division.
DOGS
8
ANGRY DUCKS
1
SUN OCT 23 at 8:30PM
Division.
ASAP EXPRESS
8
CHIEFS
5
MON OCT 24 at 7:30PM
Division.
PANTHERS
1
MOTOR CITY FUEL
6
MON OCT 24 at 9:00PM
Division.
WOLFPACK
5
BOMBERS
6
WED OCT 26 at 8:15PM
Division.
PIT BULLS
4
STAMPEDE
1
WED OCT 26 at 9:45PM
Division.
FIGHTING FLAMIN.
1
MOOSE
3
SUN OCT 30 at 5:30PM
Division.
DOGS
1
WINGS
2
SUN OCT 30 at 7:00PM
Division.
PIT BULLS
1
WARRIORS
4
SUN OCT 30 at 7:00PM
Division.
SHOCK
6
HAWKS
3
SUN OCT 30 at 8:30PM
Division.
ASAP EXPRESS
0
STAMPEDE
1
SUN OCT 30 at 8:30PM
Division.
VIPERS
5
ANGRY DUCKS
5
TUE NOV 1 at 9:00PM
Division.
WOLFPACK
1
MOTOR CITY FUEL
6
WED NOV 2 at 8:15PM
VIPERS Division.
7
THRASHERS Division.
6
WED NOV 2 at 9:45PM
Division.
MOOSE
5
BOMBERS
1
THU NOV 3 at 9:30PM
Division.
PANTHERS
1
FIGHTING FLAMIN.
4
SUN NOV 6 at 5:00PM
Division.
PANTHERS
2
MOOSE
7
SUN NOV 6 at 6:30PM
Division.
BOMBERS
3
MOTOR CITY FUEL
8
SUN NOV 6 at 7:00PM
Division.
STAMPEDE
1
PIT BULLS
2
SUN NOV 6 at 8:00PM
Division.
THRASHERS
3
SHOCK
1
SUN NOV 6 at 8:30PM
Division.
FIGHTING FLAMIN.
5
WOLFPACK
4
MON NOV 7 at 7:30PM
Division.
WARRIORS
8
CHIEFS
0
MON NOV 7 at 9:00PM
Division.
ANGRY DUCKS
4
WINGS
5
WED NOV 9 at 8:15PM
Division.
VIPERS
5
DOGS
3
WED NOV 9 at 9:45PM
Division.
ASAP EXPRESS
9
STAMPEDE
7
SUN NOV 13 at 5:00PM
Division.
CHIEFS
6
STAMPEDE
1
SUN NOV 13 at 6:30PM
Division.
PANTHERS
2
BOMBERS
3
SUN NOV 13 at 7:00PM
Division.
THRASHERS
10
HAWKS
2
SUN NOV 13 at 8:00PM
Division.
MOTOR CITY FUEL
3
FIGHTING FLAMIN.
1
SUN NOV 13 at 8:30PM
Division.
VIPERS
9
WINGS
2
MON NOV 14 at 7:30PM
Division.
PIT BULLS
5
ASAP EXPRESS
7
MON NOV 14 at 9:00PM
Division.
WOLFPACK
5
MOOSE
3
WED NOV 16 at 8:15PM
MOTOR CITY FUEL Division.
5
SHOCK Division.
4
WED NOV 16 at 9:45PM
Division.
ANGRY DUCKS
1
DOGS
3
SUN NOV 20 at 6:00PM
Division.
ASAP EXPRESS
5
WARRIORS
7
SUN NOV 20 at 7:00PM
Division.
PANTHERS
3
WOLFPACK
2
SUN NOV 20 at 7:30PM
Division.
PIT BULLS
2
CHIEFS
7
SUN NOV 20 at 8:30PM
Division.
WINGS
3
DOGS
6
SUN NOV 20 at 9:00PM
Division.
HAWKS
1
SHOCK
2
MON NOV 21 at 7:30PM
Division.
FIGHTING FLAMIN.
0
BOMBERS
2
MON NOV 21 at 9:00PM
Division.
MOTOR CITY FUEL
2
MOOSE
7
TUE NOV 22 at 9:00PM
Division.
VIPERS
9
ANGRY DUCKS
3
MON NOV 28 at 7:30PM
Division.
SHOCK
0
THRASHERS
2
MON NOV 28 at 9:00PM
Division.
WARRIORS
0
STAMPEDE
2
TUE NOV 29 at 9:00PM
Division.
WINGS
2
ANGRY DUCKS
1
WED NOV 30 at 8:15PM
Division.
CHIEFS
9
ASAP EXPRESS
3
WED NOV 30 at 9:45PM
Division.
VIPERS
10
DOGS
4
THU DEC 1 at 9:30PM
HAWKS Division.
4
MOOSE Division.
2
SUN DEC 4 at 5:00PM
Division.
BOMBERS
2
WOLFPACK
3
SUN DEC 4 at 6:30PM
Division.
VIPERS
8
WINGS
2
SUN DEC 4 at 7:00PM
DOGS Division.
5
HAWKS Division.
1
SUN DEC 4 at 8:00PM
Division.
MOOSE
5
FIGHTING FLAMIN.
2
SUN DEC 4 at 8:30PM
THRASHERS Division.
8
ANGRY DUCKS Division.
5
MON DEC 5 at 7:30PM
Division.
WARRIORS
4
PIT BULLS
0
MON DEC 5 at 9:00PM
Division.
STAMPEDE
6
ASAP EXPRESS
2
WED DEC 7 at 8:15PM
SHOCK Division.
2
DOGS Division.
1
WED DEC 7 at 9:45PM
Division.
PANTHERS
0
MOTOR CITY FUEL
3
SUN DEC 11 at 5:00PM
Division.
CHIEFS
5
WARRIORS
6
SUN DEC 11 at 6:30PM
Division.
WINGS
5
DOGS
4
SUN DEC 11 at 7:00PM
SHOCK Division.
2
VIPERS Division.
3
SUN DEC 11 at 8:00PM
Division.
PANTHERS
0
FIGHTING FLAMIN.
3
SUN DEC 11 at 8:30PM
HAWKS Division.
5
ANGRY DUCKS Division.
6
MON DEC 12 at 7:30PM
Division.
BOMBERS
1
MOOSE
3
MON DEC 12 at 9:00PM
Division.
PIT BULLS
2
STAMPEDE
4
WED DEC 14 at 8:15PM
Division.
CHIEFS
6
ASAP EXPRESS
5
WED DEC 14 at 9:45PM
Division.
MOTOR CITY FUEL
4
WOLFPACK
3
SUN DEC 18 at 5:00PM
SHOCK Division.
8
BOMBERS Division.
0
SUN DEC 18 at 6:30PM
Division.
PANTHERS
1
MOOSE
9
SUN DEC 18 at 7:00PM
THRASHERS Division.
7
MOTOR CITY FUEL Division.
0
SUN DEC 18 at 8:00PM
Division.
WOLFPACK
2
FIGHTING FLAMIN.
4
SUN DEC 18 at 8:30PM
Division.
STAMPEDE
3
CHIEFS
5
SUN DEC 18 at 10:00PM
Division.
VIPERS
2
DOGS
4
MON DEC 19 at 7:30PM
Division.
WINGS
2
ANGRY DUCKS
4
MON DEC 19 at 9:00PM
Division.
ASAP EXPRESS
2
PIT BULLS
7
WED DEC 21 at 8:15PM
Division.
HAWKS
7
THRASHERS
1
WED DEC 21 at 9:45PM
Division.
WARRIORS
2
CHIEFS
0
TUE JAN 3 at 9:00PM
Division.
WARRIORS
6
PIT BULLS
0
WED JAN 4 at 8:15PM
WINGS Division.
1
THRASHERS Division.
1
WED JAN 4 at 9:45PM
Division.
DOGS
10
ANGRY DUCKS
4
THU JAN 5 at 9:30PM
Division.
HAWKS
3
SHOCK
4
SUN JAN 8 at 5:00PM
Division.
MOOSE
6
FIGHTING FLAMIN.
2
SUN JAN 8 at 6:30PM
Division.
BOMBERS
5
MOTOR CITY FUEL
4
SUN JAN 8 at 7:00PM
VIPERS Division.
1
STAMPEDE Division.
4
SUN JAN 8 at 8:00PM
Division.
PANTHERS
1
WOLFPACK
5
SUN JAN 8 at 8:30PM
Division.
ASAP EXPRESS
4
WARRIORS
6
MON JAN 9 at 7:30PM
Division.
PIT BULLS
6
CHIEFS
3
MON JAN 9 at 9:00PM
ANGRY DUCKS Division.
SHOCK Division.
THE DISC @ Dearborn (-)
WED JAN 11 at 8:15PM
Division.
HAWKS
3
THRASHERS
7
WED JAN 11 at 9:45PM
Division.
PANTHERS
2
BOMBERS
3
SUN JAN 15 at 8:00PM
DOGS Division.
7
THRASHERS Division.
3
SUN JAN 15 at 8:15PM
Division.
PANTHERS
0
FIGHTING FLAMIN.
7
SUN JAN 15 at 9:30PM
Division.
SHOCK
5
HAWKS
1
SUN JAN 15 at 9:45PM
Division.
WOLFPACK
1
MOOSE
4
MON JAN 16 at 7:30PM
Division.
CHIEFS
8
STAMPEDE
4
MON JAN 16 at 9:00PM
Division.
ANGRY DUCKS
WINGS
THE DISC @ Dearborn (-)
TUE JAN 17 at 9:00PM
VIPERS Division.
4
ASAP EXPRESS Division.
6
WED JAN 18 at 8:15PM
Division.
FIGHTING FLAMIN.
2
MOTOR CITY FUEL
4
WED JAN 18 at 9:45PM
Division.
WOLFPACK
7
BOMBERS
2
SUN JAN 22 at 5:00PM
SHOCK Division.
WINGS Division.
THE DISC @ Dearborn (-)
SUN JAN 22 at 6:30PM
Division.
WARRIORS
6
PIT BULLS
1
SUN JAN 22 at 7:00PM
Division.
WOLFPACK
3
FIGHTING FLAMIN.
4
SUN JAN 22 at 8:00PM
MOTOR CITY FUEL Division.
3
HAWKS Division.
6
SUN JAN 22 at 8:30PM
Division.
DOGS
4
ANGRY DUCKS
3
MON JAN 23 at 7:30PM
Division.
PANTHERS
2
MOOSE
5
MON JAN 23 at 9:00PM
Division.
ASAP EXPRESS
6
CHIEFS
6
TUE JAN 24 at 9:00PM
Beginner
BEG SCHOOL
SESSION #1
THE DISC @ Dearborn (-)
WED JAN 25 at 8:15PM
Division.
STAMPEDE
3
WARRIORS
5
WED JAN 25 at 9:45PM
VIPERS Division.
7
PIT BULLS Division.
3
SUN JAN 29 at 5:00PM
VIPERS Division.
1
WARRIORS Division.
4
SUN JAN 29 at 6:30PM
Division.
CHIEFS
8
STAMPEDE
4
SUN JAN 29 at 7:00PM
Division.
THRASHERS
8
HAWKS
7
SUN JAN 29 at 8:00PM
Division.
DOGS
1
WINGS
5
SUN JAN 29 at 8:30PM
Division.
MOOSE
7
WOLFPACK
4
MON JAN 30 at 7:30PM
Division.
ASAP EXPRESS
7
PIT BULLS
2
MON JAN 30 at 9:00PM
Division.
FIGHTING FLAMIN.
2
MOTOR CITY FUEL
3
TUE JAN 31 at 9:00PM
Beginner
BEG SCHOOL
SESSION #2
THE DISC @ Dearborn (-)
WED FEB 1 at 8:15PM
MOOSE Division.
2
THRASHERS Division.
7
WED FEB 1 at 9:45PM
Division.
PANTHERS
2
BOMBERS
1
SUN FEB 5 at 5:00PM
Division.
ASAP EXPRESS
6
WARRIORS
4
SUN FEB 5 at 6:30PM
VIPERS Division.
2
CHIEFS Division.
5
SUN FEB 5 at 7:00PM
Division.
THRASHERS
2
SHOCK
5
SUN FEB 5 at 8:00PM
HAWKS Division.
1
WINGS Division.
5
SUN FEB 5 at 8:30PM
Division.
ANGRY DUCKS
8
DOGS
4
MON FEB 6 at 7:30PM
Division.
STAMPEDE
4
PIT BULLS
4
MON FEB 6 at 9:00PM
Division.
FIGHTING FLAMIN.
1
BOMBERS
3
TUE FEB 7 at 9:00PM
Beginner
BEG SCHOOL
SESSION #3
THE DISC @ Dearborn (-)
WED FEB 8 at 8:15PM
Division.
PANTHERS
MOTOR CITY FUEL
THE DISC @ Dearborn
WED FEB 8 at 9:45PM
Division.
WOLFPACK
MOOSE
THE DISC @ Dearborn
MON FEB 13 at 7:30PM
Division.
WARRIORS
PIT BULLS
THE DISC @ Dearborn
MON FEB 13 at 9:00PM
Division.
ASAP EXPRESS
STAMPEDE
THE DISC @ Dearborn
WED FEB 15 at 8:15PM
Division.
VIPERS
WINGS
THE DISC @ Dearborn
WED FEB 15 at 9:45PM
Division.
HAWKS
SHOCK
THE DISC @ Dearborn
THU FEB 16 at 9:30PM
Beginner
BEG SCHOOL
SESSION #4
THE DISC @ Dearborn (-)
SUN FEB 19 at 5:00PM
VIPERS Division.
ASAP EXPRESS Division.
THE DISC @ Dearborn
SUN FEB 19 at 6:30PM
Division.
STAMPEDE
WARRIORS
THE DISC @ Dearborn
SUN FEB 19 at 7:00PM
THRASHERS Division.
ANGRY DUCKS Division.
THE DISC @ Dearborn
SUN FEB 19 at 8:00PM
Division.
CHIEFS
PIT BULLS
THE DISC @ Dearborn
SUN FEB 19 at 8:30PM
HAWKS Division.
DOGS Division.
THE DISC @ Dearborn
MON FEB 20 at 7:30PM
SHOCK Division.
WINGS Division.
THE DISC @ Dearborn
MON FEB 20 at 9:00PM
Division.
MOOSE
FIGHTING FLAMIN.
THE DISC @ Dearborn
TUE FEB 21 at 9:00PM
Beginner
BEG SCHOOL
SESSION #5
THE DISC @ Dearborn (-)
WED FEB 22 at 8:15PM
Division.
PANTHERS
WOLFPACK
THE DISC @ Dearborn
WED FEB 22 at 9:45PM
Division.
MOTOR CITY FUEL
BOMBERS
THE DISC @ Dearborn
SUN FEB 26 at 5:00PM
Division.
MOTOR CITY FUEL
WOLFPACK
THE DISC @ Dearborn
SUN FEB 26 at 6:30PM
Division.
PANTHERS
FIGHTING FLAMIN.
THE DISC @ Dearborn
SUN FEB 26 at 7:00PM
Division.
THRASHERS
SHOCK
THE DISC @ Dearborn
SUN FEB 26 at 8:00PM
Division.
BOMBERS
MOOSE
THE DISC @ Dearborn
SUN FEB 26 at 8:30PM
HAWKS Division.
ANGRY DUCKS Division.
THE DISC @ Dearborn
MON FEB 27 at 7:30PM
Division.
CHIEFS
WARRIORS
THE DISC @ Dearborn
MON FEB 27 at 9:00PM
Division.
WINGS
DOGS
THE DISC @ Dearborn
TUE FEB 28 at 9:00PM
Beginner
BEG SCHOOL
SESSION #6
THE DISC @ Dearborn (-)
Detroit

November 6th, 2022
7:00PM

FINAL
Game Sheet

THE DISC @ Dearborn
-

SCORING
Team 1 2 3 Total
Stampede STMP 0 1 0 1
Pit Bulls PBUL 0 2 0 2
DETAILS
Team SOG PP PIM
Stampede STMP 20 (6-6-8) 0/2 10
Pit Bulls PBUL 20 (6-8-6) 0/4 6
SCORING SUMMARY
1ST PERIOD
No Scoring
2ND PERIOD
Michael Topolewski (1)
Bobby Orf, Andrew Mussen
8:38 STMP 1, PBUL 0
Tom Urban (2)
Jesse Morrison
5:00 STMP 1, PBUL 1
Jacob Black (2)
Avery Folk, Jason Johnston
0:40 STMP 1, PBUL 2
3RD PERIOD
No Scoring
PENALTY SUMMARY
1ST PERIOD
Michael Topolewski
Stampede STMP
Roughing 2 MinutesMins. 2:31
Team Penalty
Stampede STMP
Too Many Players 2 MinutesMins. 0:44
2ND PERIOD
Benny Gojcaj
Pit Bulls PBUL
Hooking 2 MinutesMins. 11:46
Steve Wilson
Stampede STMP
Roughing 2 MinutesMins. 4:51
Paul Marchetti
Pit Bulls PBUL
Hooking 2 MinutesMins. 3:00
3RD PERIOD
Andrew Mussen
Stampede STMP
Slashing 2 MinutesMins. 11:22
Andrew Mussen
Stampede STMP
Slashing 2 MinutesMins. 6:51
Jeff Pittel
Pit Bulls PBUL
Slashing 2 MinutesMins. 6:51
STAMPEDE SKATERS
# Name G A PTS +/- SH PIM
3 S. Dani Steve Dani 0 0 0 E 0 0
4 S. Wallag Steve Wallag 0 0 0 E 0 0
5 A. Jacinto Andrew Jacinto 0 0 0 E 0 0
7 S. Wilson Steve Wilson 0 0 0 E 0 2
9 J. Collins Jonathan Collins 0 0 0 E 0 0
14 G. Dani Gregory Dani 0 0 0 E 0 0
16 S. Berner Steve Berner 0 0 0 E 0 0
19 A. Mussen Andrew Mussen 0 1 1 E 0 4
20 B. Orf Bobby Orf 0 1 1 E 0 0
27 M. Topolewski Michael Topolewski 1 0 1 E 0 2
44 T. Wray Tom Wray 0 0 0 E 0 0
53 K. Dani Kenneth Dani 0 0 0 E 0 0
91 R. Gurchak Richard Gurchak 0 0 0 E 0 0
STAMPEDE GOALIES
# Name SA GA SVS SV% MP PIM
- K. Elkins ST L Keven Elkins ST L 20 2 18 .900 45:00 0
PIT BULLS SKATERS
# Player G A PTS +/- SH PIM
4 D. Pulis David Pulis 0 0 0 E 0 0
9 A. Folk Avery Folk 0 1 1 E 0 0
11 J. Morrison Jesse Morrison 0 1 1 E 0 0
19 P. Marchetti Paul Marchetti 0 0 0 E 0 2
25 J. Black Jacob Black 1 0 1 E 0 0
39 J. Johnston Jason Johnston 0 1 1 E 0 0
55 J. Pittel Jeff Pittel 0 0 0 E 0 2
96 T. Urban Tom Urban 1 0 1 E 0 0
99 B. Gojcaj Benny Gojcaj 0 0 0 E 0 2
PIT BULLS GOALIES
# Name SA GA SVS SV% MP PIM
00 E. Kuderic ST W Eric Kuderic ST W 20 1 19 .950 45:00 0
GAME DETAILS
Attendance: -
Referee: Jake Harbowy
Referee: Mark Handford
Scorekeeper: Aric Stern

Printable Version

© 2023, HOCKEY NORTH AMERICA. ALL RIGHTS RESERVED.

Design, Hosting, Online Registration & Administration Tools By:Powered By:
Sports Administration & Management, Online Registration, Stores, Professional Websites for Amateur Sports Teams, Leagues, Tournaments & Associations

ADMIN LOGIN