MONDAY JAN. 24 at 9:30 PM  
BEG SCHOOL
SESSION #1 Beginner
THE DISC @ Dearborn
TUESDAY JAN. 25 at 9:00 PM
Division C.
HAWKS
2
THRASHERS
9
WEDNESDAY JAN. 26 at 9:45 PM
Division C.
WOLFPACK
0
FIGHTING FLAMIN.
7
SUNDAY JAN. 30 at 5:30 PM
Division C.
STAMPEDE
4
ANGRY DUCKS
3
SUNDAY JAN. 30 at 7:00 PM
Division C.
PIT BULLS
4
CHIEFS
5
SUNDAY JAN. 30 at 7:00 PM  
Division C.
DRAGONZ
BANDITS
Southfield Sports Arena
SUNDAY JAN. 30 at 7:30 PM
Division C.
THRASHERS
1
WINGS
3
SUNDAY JAN. 30 at 8:30 PM
Division C.
KINGS
5
ASAP EXPRESS
4
SUNDAY JAN. 30 at 8:30 PM  
Division C.
MOTOR CITY FUEL
MOOSE
Southfield Sports Arena
SUNDAY JAN. 30 at 9:00 PM
Division C.
HAWKS
3
SHOCK
7
SUNDAY JAN. 30 at 10:00 PM  
Division C.
BOMBERS
FIGHTING FLAMIN.
Southfield Sports Arena
MONDAY JAN. 31 at 9:30 PM  
BEG SCHOOL
SESSION #2 Beginner
THE DISC @ Dearborn
TUESDAY FEB. 1 at 9:00 PM
Division C.
WINGS
7
DOGS
3
WEDNESDAY FEB. 2 at 9:45 PM
Division C.
BANDITS
10
WARRIORS
6
SUNDAY FEB. 6 at 5:30 PM
Division C.
WOLFPACK
6
MOTOR CITY FUEL
4
SUNDAY FEB. 6 at 7:00 PM
Division C.
DOGS
0
SHOCK
1
SUNDAY FEB. 6 at 7:00 PM
Division C.
ANGRY DUCKS
4
KINGS
5
SUNDAY FEB. 6 at 7:30 PM
THRASHERS Division C.
9
BOMBERS Division C.
1
SUNDAY FEB. 6 at 8:30 PM
Division C.
DRAGONZ
4
BANDITS
10
SUNDAY FEB. 6 at 8:30 PM
Division C.
CHIEFS
3
ASAP EXPRESS
9
SUNDAY FEB. 6 at 9:00 PM
HAWKS Division C.
3
STAMPEDE Division C.
9
SUNDAY FEB. 6 at 10:00 PM
PIT BULLS Division C.
3
WINGS Division C.
1
MONDAY FEB. 7 at 9:30 PM  
BEG SCHOOL
SESSION #3 Beginner
THE DISC @ Dearborn
TUESDAY FEB. 8 at 9:00 PM
SHOCK Division C.
7
FIGHTING FLAMIN. Division C.
4
WEDNESDAY FEB. 9 at 9:45 PM
Division C.
MOTOR CITY FUEL
4
WOLFPACK
2
TUESDAY FEB. 15 at 9:00 PM
Division C.
WINGS
3
THRASHERS
1
WEDNESDAY FEB. 16 at 9:45 PM
Division C.
WARRIORS
2
BANDITS
8
SUNDAY FEB. 20 at 5:30 PM
STAMPEDE Division C.
2
DOGS Division C.
9
SUNDAY FEB. 20 at 7:00 PM
Division C.
KINGS
8
PIT BULLS
7
SUNDAY FEB. 20 at 7:00 PM
Division C.
WARRIORS
3
DRAGONZ
2
SUNDAY FEB. 20 at 7:30 PM
FIGHTING FLAMIN. Division C.
5
THRASHERS Division C.
8
SUNDAY FEB. 20 at 8:30 PM
Division C.
ASAP EXPRESS
7
CHIEFS
5
SUNDAY FEB. 20 at 8:30 PM
BOMBERS Division C.
1
SHOCK Division C.
4
SUNDAY FEB. 20 at 9:00 PM
ANGRY DUCKS Division C.
5
HAWKS Division C.
1
SUNDAY FEB. 20 at 10:00 PM
Division C.
WOLFPACK
5
MOOSE
1
MONDAY FEB. 21 at 9:30 PM  
BEG SCHOOL
SESSION #4 Beginner
THE DISC @ Dearborn
TUESDAY FEB. 22 at 9:00 PM
Division C.
BOMBERS
0
FIGHTING FLAMIN.
3
WEDNESDAY FEB. 23 at 9:45 PM
Division C.
HAWKS
0
WINGS
2
SUNDAY FEB. 27 at 5:30 PM
Division C.
BANDITS
9
DRAGONZ
3
SUNDAY FEB. 27 at 7:00 PM
Division C.
MOOSE
4
FIGHTING FLAMIN.
1
SUNDAY FEB. 27 at 7:00 PM
Division C.
STAMPEDE
2
ASAP EXPRESS
5
SUNDAY FEB. 27 at 8:00 PM
Division C.
THRASHERS
2
SHOCK
2
SUNDAY FEB. 27 at 8:30 PM
Division C.
MOTOR CITY FUEL
2
WOLFPACK
5
SUNDAY FEB. 27 at 8:30 PM
DOGS Division C.
2
PIT BULLS Division C.
2
SUNDAY FEB. 27 at 9:30 PM
WINGS Division C.
7
ANGRY DUCKS Division C.
1
SUNDAY FEB. 27 at 10:00 PM
Division C.
KINGS
7
CHIEFS
3
MONDAY FEB. 28 at 9:45 PM  
BEG SCHOOL
SESSION #5 Beginner
THE DISC @ Dearborn
TUESDAY MAR. 1 at 9:00 PM
Division C.
MOOSE
5
BOMBERS
6
WEDNESDAY MAR. 2 at 9:45 PM
CHIEFS Division C.
3
WARRIORS Division C.
7
SUNDAY MAR. 6 at 5:30 PM
Division C.
THRASHERS
6
HAWKS
4
SUNDAY MAR. 6 at 7:00 PM
DOGS Division C.
10
ANGRY DUCKS Division C.
2
SUNDAY MAR. 6 at 7:00 PM
Division C.
WARRIORS
0
BANDITS
6
SUNDAY MAR. 6 at 8:00 PM
Division C.
PIT BULLS
4
ASAP EXPRESS
7
SUNDAY MAR. 6 at 8:30 PM
STAMPEDE Division C.
4
WINGS Division C.
1
SUNDAY MAR. 6 at 8:30 PM
Division C.
WOLFPACK
1
MOOSE
4
SUNDAY MAR. 6 at 9:30 PM
Division C.
CHIEFS
9
KINGS
3
SUNDAY MAR. 6 at 10:00 PM
Division C.
MOTOR CITY FUEL
1
BOMBERS
7
MONDAY MAR. 7 at 9:30 PM  
BEG SCHOOL
SESSION #6 Beginner
THE DISC @ Dearborn
TUESDAY MAR. 8 at 9:00 PM
Division C.
SHOCK
2
DOGS
5
WEDNESDAY MAR. 9 at 9:45 PM
Division C.
DRAGONZ
8
BANDITS
6
SUNDAY MAR. 13 at 5:30 PM
Division C.
FIGHTING FLAMIN.
6
BOMBERS
2
SUNDAY MAR. 13 at 7:00 PM
Division C.
MOOSE
7
MOTOR CITY FUEL
2
SUNDAY MAR. 13 at 7:00 PM
PIT BULLS Division C.
2
HAWKS Division C.
1
SUNDAY MAR. 13 at 7:30 PM
Division C.
SHOCK
6
THRASHERS
0
SUNDAY MAR. 13 at 8:30 PM
Division C.
WARRIORS
4
DRAGONZ
2
SUNDAY MAR. 13 at 8:30 PM
Division C.
KINGS
2
ASAP EXPRESS
3
SUNDAY MAR. 13 at 9:00 PM
WINGS Division C.
4
ANGRY DUCKS Division C.
2
SUNDAY MAR. 13 at 10:00 PM
Division C.
CHIEFS
4
STAMPEDE
1
MONDAY MAR. 14 at 9:30 PM  
BEG SCHOOL
SESSION #7 Beginner
THE DISC @ Dearborn
TUESDAY MAR. 15 at 9:00 PM
Division C.
THRASHERS
7
HAWKS
6
WEDNESDAY MAR. 16 at 9:45 PM
Division C.
BANDITS
9
WARRIORS
6
SUNDAY MAR. 20 at 5:30 PM
Division C.
ANGRY DUCKS
6
KINGS
1
SUNDAY MAR. 20 at 7:00 PM
Division C.
PIT BULLS
2
STAMPEDE
3
SUNDAY MAR. 20 at 7:00 PM
Division C.
DRAGONZ
0
BANDITS
12
SUNDAY MAR. 20 at 7:30 PM
Division C.
SHOCK
3
DOGS
5
SUNDAY MAR. 20 at 8:30 PM
Division C.
FIGHTING FLAMIN.
3
WOLFPACK
1
SUNDAY MAR. 20 at 8:30 PM  
BEG SCHOOL
SESSION #8 Beginner
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY MAR. 20 at 9:00 PM
Division C.
WINGS
2
HAWKS
1
SUNDAY MAR. 20 at 10:00 PM
Division C.
MOOSE
5
BOMBERS
3
MONDAY MAR. 21 at 8:00 PM
Division C.
CHIEFS
3
ASAP EXPRESS
6
TUESDAY MAR. 22 at 9:00 PM
Division C.
WARRIORS
2
DRAGONZ
8
WEDNESDAY MAR. 23 at 9:45 PM
Division C.
ASAP EXPRESS
0
PIT BULLS
1
SUNDAY MAR. 27 at 5:30 PM
Division C.
BANDITS
7
WARRIORS
3
SUNDAY MAR. 27 at 7:00 PM
Division C.
MOTOR CITY FUEL
1
FIGHTING FLAMIN.
11
SUNDAY MAR. 27 at 7:30 PM
Division C.
THRASHERS
4
SHOCK
1
SUNDAY MAR. 27 at 8:30 PM
Division C.
WOLFPACK
4
BOMBERS
7
SUNDAY MAR. 27 at 9:00 PM
Division C.
DOGS
6
HAWKS
5
SUNDAY MAR. 27 at 10:00 PM
Division C.
ASAP EXPRESS
3
ANGRY DUCKS
6
MONDAY MAR. 28 at 8:00 PM  
Beginner
BEG SCHOOL
SESSION #9
THE DISC @ Dearborn
TUESDAY MAR. 29 at 9:00 PM
Division C.
MOOSE
2
MOTOR CITY FUEL
4
WEDNESDAY MAR. 30 at 9:00 PM  
Division C.
ANGRY DUCKS
3
STAMPEDE
5
THURSDAY MAR. 31 at 8:00 PM
Division C.
KINGS
4
PIT BULLS
6
THURSDAY MAR. 31 at 9:30 PM
Division C.
STAMPEDE
3
CHIEFS
7
SUNDAY APR. 3 at 3:00 PM
Division C.
DRAGONZ
7
WARRIORS
4
SUNDAY APR. 3 at 4:30 PM
Division C.
FIGHTING FLAMIN.
2
MOOSE
2
SUNDAY APR. 3 at 5:30 PM
Division C.
ANGRY DUCKS
3
PIT BULLS
4
SUNDAY APR. 3 at 7:00 PM
Division C.
STAMPEDE
4
ASAP EXPRESS
4
SUNDAY APR. 3 at 7:30 PM
Division C.
DOGS
4
THRASHERS
1
SUNDAY APR. 3 at 8:30 PM
Division C.
KINGS
4
CHIEFS
8
SUNDAY APR. 3 at 9:00 PM
Division C.
SHOCK
5
WINGS
7
SUNDAY APR. 3 at 10:00 PM
Division C.
WOLFPACK
0
MOTOR CITY FUEL
1
MONDAY APR. 4 at 8:00 PM  
Beginner
SAMURAI
PANTHERS
THE DISC @ Dearborn
TUESDAY APR. 5 at 9:00 PM
Division C.
BANDITS
11
DRAGONZ
2
WEDNESDAY APR. 6 at 9:00 PM  
Division C.
STAMPEDE
2
KINGS
6
SUNDAY APR. 10 at 5:30 PM
Beginner
PANTHERS
2
SAMURAI
2
SUNDAY APR. 10 at 7:00 PM
Division C.
BOMBERS
7
MOTOR CITY FUEL
3
SUNDAY APR. 10 at 7:30 PM
Division C.
HAWKS
4
THRASHERS
6
SUNDAY APR. 10 at 8:30 PM
Division C.
MOOSE
3
WOLFPACK
1
SUNDAY APR. 10 at 9:00 PM
Division C.
WINGS
4
DOGS
2
SUNDAY APR. 10 at 10:00 PM
Division C.
ASAP EXPRESS
2
PIT BULLS
2
MONDAY APR. 11 at 9:00 PM
Division C.
DRAGONZ
7
BANDITS
4
TUESDAY APR. 12 at 9:00 PM
Division C.
MOTOR CITY FUEL
1
MOOSE
3
WEDNESDAY APR. 13 at 9:00 PM  
Division C.
BOMBERS
3
FIGHTING FLAMIN.
2
THURSDAY APR. 14 at 8:30 PM
Division C.
ANGRY DUCKS
6
CHIEFS
3
THURSDAY APR. 14 at 10:00 PM  
Division C.
DRAGONZ
8
WARRIORS
4
MONDAY APR. 18 at 9:30 PM  
Division C.
THRASHERS
4
HAWKS
7
TUESDAY APR. 19 at 9:00 PM  
Division C.
ANGRY DUCKS
5
DOGS
1
WEDNESDAY APR. 20 at 8:30 PM  
Division C.
BOMBERS
3
MOOSE
3
WEDNESDAY APR. 20 at 10:00 PM  
Division C.
MOTOR CITY FUEL
4
WOLFPACK
2
THURSDAY APR. 21 at 8:30 PM  
Division C.
CHIEFS
1
KINGS
4
THURSDAY APR. 21 at 10:00 PM  
Division C.
STAMPEDE
1
PIT BULLS
6
SUNDAY APR. 24 at 5:30 PM  
Division C.
DRAGONZ
4
BANDITS
9
SUNDAY APR. 24 at 7:00 PM  
Division C.
PIT BULLS
4
ASAP EXPRESS
7
SUNDAY APR. 24 at 8:30 PM  
Division C.
STAMPEDE
8
CHIEFS
5
SUNDAY APR. 24 at 10:00 PM  
Division C.
ANGRY DUCKS
4
WINGS
3
MONDAY APR. 25 at 8:00 PM  
Division C.
MOTOR CITY FUEL
2
FIGHTING FLAMIN.
7
MONDAY APR. 25 at 9:30 PM  
Division C.
WOLFPACK
2
BOMBERS
4
MONDAY APR. 25 at 9:30 PM
Beginner
SAMURAI
4
PANTHERS
4
TUESDAY APR. 26 at 9:30 PM  
Division C.
HAWKS
2
SHOCK
7
WEDNESDAY APR. 27 at 10:00 PM  
Division C.
MOTOR CITY FUEL
2
BOMBERS
7
THURSDAY APR. 28 at 8:00 PM  
Division C.
MOOSE
2
FIGHTING FLAMIN.
6
THURSDAY APR. 28 at 8:30 PM  
Division C.
KINGS
3
ASAP EXPRESS
4
THURSDAY APR. 28 at 10:00 PM  
Division C.
PIT BULLS
5
STAMPEDE
3
SUNDAY MAY. 1 at 5:30 PM  
Division C.
WARRIORS
1
DRAGONZ
5
SUNDAY MAY. 1 at 6:30 PM  
Division C.
PIT BULLS
4
KINGS
2
SUNDAY MAY. 1 at 7:00 PM  
Division C.
DOGS
4
WINGS
3
SUNDAY MAY. 1 at 8:00 PM
WOLFPACK Division C.
9
SAMURAI Beginner
2
SUNDAY MAY. 1 at 8:30 PM  
Division C.
THRASHERS
7
HAWKS
3
SUNDAY MAY. 1 at 9:30 PM
PANTHERS Beginner
1
FUEL Division C.
11
MONDAY MAY. 2 at 9:30 PM  
Division C.
BOMBERS
0
MOOSE
1
TUESDAY MAY. 3 at 9:30 PM  
Division C.
THRASHERS
0
SHOCK
1
WEDNESDAY MAY. 4 at 8:00 PM  
Division C.
DOGS
5
ANGRY DUCKS
7
WEDNESDAY MAY. 4 at 9:30 PM  
Division C.
MOOSE
4
FIGHTING FLAMIN.
1
THURSDAY MAY. 5 at 8:00 PM  
Division C.
DRAGONZ
1
BANDITS
6
THURSDAY MAY. 5 at 9:30 PM  
Division C.
PIT BULLS
5
ASAP EXPRESS
1
MONDAY MAY. 9 at 9:00 PM
Beginner
SAMURAI
PANTHERS
THE DISC @ Dearborn
WEDNESDAY MAY. 11 at 7:30 PM
Division C.
FIGHTING FLAMIN.
6
MOOSE
1
WEDNESDAY MAY. 11 at 9:00 PM  
Division C.
ASAP EXPRESS
1
PIT BULLS
5
MONDAY MAY. 16 at 8:30 PM
WOLFPACK
8
PANTHERS Beginner
1
MONDAY MAY. 16 at 10:00 PM
FUEL
SAMURAI Beginner
THE DISC @ Dearborn
THURSDAY MAY. 26 at 7:30 PM
Beginner
SAMURAI
PANTHERS
THE DISC @ Dearborn (-)
Detroit

January 23rd, 2022
7:00PM

FINAL
Game Sheet

Southfield Sports Arena

SCORING
Team 1 2 3 Total
Stampede STMP 3 2 2 7
Kings King 2 3 1 6
DETAILS
Team SOG PP PIM
Stampede STMP 48 (11-22-15) 0/1 6
Kings King 32 (13-10-9) 0/3 2
SCORING SUMMARY
1ST PERIOD

AW

AW
Adam Willinger
Robert Alcala
9:35 STMP 0, King 1

RS

RS
Rich Stanisz
Jeff Chvala
6:21 STMP 0, King 2

AM

AM
Andrew Mussen
Kevin Walsh
1:00 STMP 1, King 2

AM

AM
Andrew Mussen
Unassisted
0:46 STMP 2, King 2

KD

KD
Kenneth Dani
Steve Dani, Andrew Mussen
0:36 STMP 3, King 2
2ND PERIOD

RA

RA
Robert Alcala
Adam Willinger, Mike Brown
14:15 STMP 3, King 3

DT

DT
Dave Thomas
Adam Willinger, Robert Alcala
13:25 STMP 3, King 4

JK

JK
Jason Keller
Andrew Mussen, Tom Wray
11:01 STMP 4, King 4

RA

RA
Robert Alcala
Rich Stanisz
5:31 STMP 4, King 5

JK

JK
Jason Keller
Andrew Mussen, Andrew Jacinto
2:48 STMP 5, King 5
3RD PERIOD

BO

BO
Bobby Orf
Unassisted
11:45 STMP 6, King 5

RA

RA
Robert Alcala
Mike Brown, Rich Stanisz
7:55 STMP 6, King 6

AM

AM
Andrew Mussen
Unassisted
3:05 STMP 7, King 6
PENALTY SUMMARY
1ST PERIOD
No Penalties
2ND PERIOD

SB

SB
Steve Berner
Stampede STMP
High Sticking 2 MinutesMins. 9:01

RG

RG
Richard Gurchak
Stampede STMP
Holding 2 MinutesMins. 3:26

RA

RA
Robert Alcala
Kings King
Cross Checking 2 MinutesMins. 0:22
3RD PERIOD

KS

KS
Kris Smith
Stampede STMP
Tripping 2 MinutesMins. 4:21
STAMPEDE SKATERS
# Name G A PTS +/- SH PIM
3 S. Dani Steve Dani 0 1 1 E 0 0
4 J. Hancock Jeff Hancock 0 0 0 E 0 0
5 A. Jacinto Andrew Jacinto 0 1 1 E 0 0
8 K. Walsh Kevin Walsh 0 1 1 E 0 0
9 J. Collins Jonathan Collins 0 0 0 E 0 0
11 D. Stys David Stys 0 0 0 E 0 0
14 G. Dani Gregory Dani 0 0 0 E 0 0
15 J. Keller Jason Keller 2 0 2 E 0 0
16 S. Berner Steve Berner 0 0 0 E 0 2
19 A. Mussen Andrew Mussen 3 3 6 E 0 0
20 B. Orf Bobby Orf 1 0 1 E 0 0
21 D. Tomaszycki Dan Tomaszycki 0 0 0 E 0 0
24 K. Smith Kris Smith 0 0 0 E 0 2
24 S. Wallag Steve Wallag 0 0 0 E 0 0
27 M. Topolewski Michael Topolewski 0 0 0 E 0 0
44 T. Wray Tom Wray 0 1 1 E 0 0
53 K. Dani Kenneth Dani 1 0 1 E 0 0
91 R. Gurchak Richard Gurchak 0 0 0 E 0 2
STAMPEDE GOALIES
# Name SA GA SVS SV% MP PIM
- K. Elkins ST W Keven Elkins ST W 32 6 26 .813 45:00 0
KINGS SKATERS
# Player G A PTS +/- SH PIM
8 A. Willinger Adam Willinger 1 2 3 E 0 0
9 J. Chvala Jeff Chvala 0 1 1 E 0 0
12 R. Stanisz Rich Stanisz 1 2 3 E 0 0
13 M. Brown Mike Brown 0 2 2 E 0 0
14 D. Thomas Dave Thomas 1 0 1 E 0 0
16 A. Zielinkski Alex Zielinkski 0 0 0 E 0 0
24 T. Priest Terry Priest 0 0 0 E 0 0
40 M. Zubek Mike Zubek 0 0 0 E 0 0
69 R. Alcala Robert Alcala 3 2 5 E 0 2
KINGS GOALIES
# Name SA GA SVS SV% MP PIM
- T. Monaco ST L Trevor Monaco ST L 48 7 41 .854 45:00 0
GAME DETAILS
Attendance: -
Referee: Jake Harbowy
Referee: John Bajis
Scorekeeper: None Listed

Printable Version

© 2022, HOCKEY NORTH AMERICA. ALL RIGHTS RESERVED.

Design, Hosting, Online Registration & Administration Tools By:Powered By:
Sports Administration & Management, Online Registration, Stores, Professional Websites for Amateur Sports Teams, Leagues, Tournaments & Associations

ADMIN LOGIN